Dokončen a spuštěn nový web naší župy

07.04.2012 12:54

Po předchozích pracích na realizaci tohoto webu byla 6. 4. 2012  (23.15. h.)  nainstalována konečná verze šablony webu kompatibilní se všemi prohlížeči. Tímto byl web dokončen a může být zveřejněn.

Vy, kteří jste již tento web navštívili, vymažte si prosím z prohlížečů soubory cookie, historii a dočasné soubory internetu pro správné zobrazení stránek, kvůli předchozí nekompatibilní šabloně webu před konečnou úpravou..

Jediná chyba je že se na stránce „Zprávy“ občas nezobrazuje v prohl. Internet Explorer 8 titulek u prvního článku zpráv v bleděmodrém poli. U IE 9 je to ještě horší. Stačí však přejet kurzorem myši přes místo titulku a ten se zobrazí.

Je to způsobeno tím, že prohlížeč Internet Explorer je metaznačkou přepnut do režimu zobrazování Internet Exploreru 7, který se nechová zcela korektně. Bohužel to šablona webu nijak neovlivní.

V dalších vyzkoušených prohlížečích Mozilla nebo Google Chrome  je vše pořádku.


>> větší obrázek

 

Stránky budou postupně doplňovány a aktualizovány.

Administrátor  webu - Jiří Peš