Národní pouť do Staré Boleslavi

17.08.2015 11:43

Vážené sestry a vážení bratři,

naše župa organizuje autobus na  národní pouť do Staré Boleslavi. Kardinál Duka vyzval Orly k účasti na této pouti i s prapory. Posílám proto pozvánku a program a prosím o informování o této akci ve Vašich jednotách.

S ohledem na to, že do Brna přicestujete mnozí autobusem na Zvonařku nebo vlakem na nádraží,  přidali jsme druhé nástupní místo, a to  na ulici Úzká, zastávka MHD u obchodního domu Tesco  (naproti OD Vaňkovka).  Jednoty prosím, aby na tuto pouť vyslaly své zástupce i s prapory. Pro naše orelské prapory je pod podiem vyhrazeno čestné místo. Prapory bude možné po skončení mše svaté uschovat  v orelském stánku, který bude přímo na náměstí.

Tímto oslovuji i aktivní seniory, kteří pravidelně jezdí na zájezd seniorů, neboť další podzimní zájezd župa neplánuje.

 

S pozdravem

 

Ivana Nováčková

sekretářka

Orel župa Sedlákova

Šaldova 18, 615 00 Brno

tel. 728 856 981

e-mail: zupa.sedlakova@quick.cz

www.orelzupasedlakova.cz

 

Ke stažení: pozvánka Stará Boleslav II.docx (40448)

Svatováclavská pouť 2015.pdf (115999)