Orelská florbalová liga

14.06.2013 21:07

V měsíci květnu skončil další ročník Orelské florbalové ligy (OFL) posledními finálovými turnaji. Mistři ve všech kategoriích jsou určeni, a proto Ligová komise OFL ve spolupráci s Tělovýchovnou radou Orla chystá nový, v pořadí již sedmý ročník soutěže. V přílohách Vám zasílám informace o OFL, vypsaných kategoriích, sazebník pokut a přihlášku do nového ročníku. Pokud budete mít zájem o účast v soutěži, prosím o vyplnění přihlášky a zaslání na adresu: Ústředí Orel o.s., Pellicova 2c, 60200 Brno nebo e-mailem na ofl@orel.cz, nejpozději do 24. 7. 2013. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

S pozdravem Zdař Bůh se na spolupráci v nové sezóně těší

Michal Možný

 

S přáním pěkného dne a mnoha sportovních úspěchů

 

Ing. Michal Možný

Orelská florbalová liga

Pellicova 2, 602 00 Brno, IČ:00544833

--------------------------------------------------------

tel. 724 503 048

https://www.orel.cz/nofl/

e-mail: ofl@orel.cz

-------------------------------

Dáváme sportu smysl

 

Přílohy ke stažení: