Orelská pouť 2013 - Svatý Hostýn

02.07.2013 17:25

Vážené sestry, vážení bratři,

letošní orelská pouť na Svatý Hostýn se koná  ve dnech 24. a 25. srpna. Hlavním celebrantem nedělní mše sv. bude otec kardinál Dominik Duka. Účast přislíbil i duchovní rádce Orla arcibiskup olomoucký mons. Jan Graubner. Pozvánku s programem zasílám přílohou. Ústředí Orla vyzývá jednoty k aktivní účasti členů i praporů.

Poutníci, kteří mají zájem o rezervaci míst k ubytování, mohou kontaktovat ses. Janu Chlupovou, e-mail: chlupova@orel.cz nebo tel. 725 868 896, 543 244 880. Ubytovací formulář naleznete v příloze. Vzhledem k malé kapacitě a velké poptávce na ubytování budou objednávky vyřizovány chronologicky dle doručení na ústřední sekretariát do naplnění kapacity poutního domu. Ubytovací možnosti jsou omezené, ústředí děkuje za pochopení.

S pozdravem Zdař Bůh!

 

Ivana Nováčková

sekretářka Orel župa Sedlákova

Šaldova 18

Přílohy ke stažení: