Propinkejte se na Velehrad

15.03.2013 13:02

Vážené sestry, vážení bratři,

stejně jako minulý rok proběhnou 4. 7. 2013 na Dnech lidí dobré vůle finálové akce ve fotbalových dovednostech a stolním tenise tříčlenných družstev „Propinkejte se na Velehrad“. Opět se Vám naskýtá možnost uspořádat kvalifikační kola obou soutěží.

Pokud byste měli zájem přihlásit družstvo stolních tenistů a i uspořádat kvalifikační kolo, prosím o nahlášení termínu, družstva a místa konání na e-mail: ustredi@orel.cz do 13. května. Přihlášku naleznete v příloze. Přihlášeným týmům budou po 13. květnu zaslány informace o místě kvalifikace.

Zájemce o kvalifikační kola fotbalových dovedností prosím, aby zaslaly datum kvalifikace nejpozději do 10. června, nahlášení výsledků do 25. června. Po nahlášení zájmu Vám budou zaslány materiály ke kvalifikačním kolům. Termíny a místa budou postupně zveřejňovány na webu Orla a fotbalových dovedností. Soutěžit se bude v kategoriích:

  • kluci 1999 – 2002
  • kluci 2003 a mladší
  • děvčata 1999 a mladší

 

 

Děkuji.

S pozdravem Zdař Bůh!

 

Ing. Michal Možný

Sportovní manažer

Tel.: 724 503 048