Akce župy a jednot

Starší články

Přes 280 poutníků doputovalo v neděli 22.května do Křtin na pouť župy Sedlákovy. Za přítomnosti praporů a dechové kapely mši sv. celebroval Mons. Pavel Konzbul, pomocný biskup brněnský. Děkujeme za účast i starostovi Orla Stanislavu Juránkovi a senátorce Mirce Vítkové. V rámci poutě proběhla i župní Mariánská štafeta, kde zástupci jednot Sedlákovy...

Příjemné a klidné prožití svátků Velikonočních, naplněné nadějí ve Vzkříšení, přeje všem župa Sedlákova

24. února 2022 v časných ranních hodinách zahájila Ruská federace vojenskou agresi proti sousednímu státu Ukrajině. V této souvislosti si nelze nepřipomenout zbabělý krok, kdy pár představitelů státu pozvalo cizí vojska na vlastní občany.

Pokud si nevíte rady, zda a jak s dětmi (ať už svými, nebo se svými svěřenci/žáky) mluvit o současné situaci v Ukrajině, doporučujeme shlédnout záznam ze včerejšího velmi zajímavého živého vysílání, které inicioval Junák-Český skaut a kde na toto téma mluvila Petra Wünschová z Centra LOCIKA a dětský psychoterapeut a psychiatr Peter Pöthe.

Pozvánka na běžecké zápolení v sobotu 12. února 2022 v okolí Zlobice, převážně po lesních a polních cestách, tratě žákovských kategorií po trávě v zámeckém parku

Každoročně během adventu pořádáme benefiční koncert, ze kterého celý výtěžek putuje do domova LILA Otnice. V letošním roce pro ně místo koncertu pořádáme veřejnou sbírku Podolský anděl. Při této příležitosti jsme si pro zájemce ještě připravili i malou pozornost. Můžete se tak s chutí zaposlouchat do nového CD Podolského chrámového sboru a alespoň...

V sobotu 5. 9. 2020 Vás srdečně zveme na běžecké závody s názvem "Obřanský kross" který se koná pod záštitou městské části Brno - Maloměřice a Obřany

Pořádá Orel župa Sedlákova. Koná se 6. září 2020 na hřišti školy Lerchova 65, Brno. Technické uspořádání: Orel jednota Brno - Židenice.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu